Osoby tworzące program Łemkowskiej Watry w Zdyni:

Scena dzienna:Anna Banias, Olga Pyrz, Grzegorz Suchaniczwatrascena@gmail.com
Scena nocna:Łukasz Gyba, Sławomir Hojsakwatrascena@gmail.com
Obsługa sceny:Lidia Tylawskaobsluhasceny@gmail.com
Przestrzeń słowa:Natalia Hładyk, Michał Prytułanataliahladyk@interia.pl
Spartakiada:Aleksandra i Michał Bajuswartaspartakiada@gmail.com
Watroczka:Anna Bortniakwatroczka@gmail.com
Majsternia:Anna Baniaswatramajsternia@gmail.com
Chyża:Katarzyna Kowalska
Przestrzeń dźwięku:Grzegorz Suchanicz
LemkoTropy:Aleksandra Lepak
Watra w sieci:Emilia Pyrz, Katarzyna Kowalska
Filmy Watra:Grzegorz Trochanowski

Jeśli chcesz z nami współtworzyć Łemkowską Watrę w Zdyni  —  napisz do nas!

Zgłoszenia zespołów

Zapraszamy do współpracy zespoły ludowe, folklorystyczne, folkowe, chóry, grupy śpiewacze, solistów oraz wszystkie inne formacje muzyczne, taneczne i teatralne, których repertuar jest inspirowany folklorem łemkowskim. Poniżej załączamy ankietę, prosimy o jej wypełnienie i odesłanie jej pod wskazany adres:  watrascena@gmail.com 
Zastrzegamy sobie prawo do współpracy z wybranymi wykonawcami.

Pozostałe sprawy dotyczące Łemkowskiej Watry w Zdyni proszę kierować pod adres:

Zjednoczenie Łemków
Zarząd Główny
ul. Jagiełły 2
38-300 Gorlice
tel./faks: +48 18 353 29 06

lemkounion@poczta.onet.pl
www.lemkounion.pl

NIP 738-14-34-198

Rach.bank. PEKAO S.A. O/Gorlice nr: 83-1240-5110-1111-0000-5207-8745